Warning: Attempt to read property "post_name" on null in /home/chillime/domains/nuxeo.pl/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7-style/inc/cf7_add_form_class.php on line 31

digital_marketing

Minęło ponad 25 lat od narodzin sieci, jednak wiele firm wciąż znajduje się na wczesnym etapie długiej podróży jaką jest transformacja biznesowa i digitalizacja. Gospodarka cyfrowa wciąż globalnie rośnie i wpływa na organizacje w każdej branży. Ponieważ digital marekting jest obecnie nieodłączną częścią każdej firmy, brak zatrudnienia wykwalifikowanych specjalistów może ograniczać zdolność organizacji do skutecznego wykorzystywania technologii cyfrowych i zdobywania przewagi konkurencyjnej.

0%
ludzi w Polsce korzysta z Internetu
0%
jest aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych

email marketing

email marketing - czyli kampanie mailingowe, dzięki którym  treści dostarczane są bezpośrednio do określonej grupy docelowej

web_optimization

optymalizacja serwisu www - celem tych działań jest poprawa efektywności strony oraz zapewnienie jak najlepszego doświadczenia dla użytkownika (user experience)

paid_searchPPC  (pay-per-click) - płatne działania polegające na zwiększaniu ruchu do witryny. Jednym z najczęstszych typów działań PPC jest Google Ads (AdWords)

organic_searchwyniki organiczne - działania mające na celu zwiększenie widoczności witryny w organicznych wynikach wyszukiwania

marketing_automationmarketing automation - tworzenie leadów sprzedażowych (sales leads)

display advertising - reklama graficzna bądź tekstowa dostępna w kilku formatach. Zazwyczaj tego typu reklamy są w postaci banerów na stronach internetowych

content_marketingcontent marketing - odnosi się do tworzenia, dystrybucji i recyklingu treści

social_mediasocial media marketing -  proces pozyskiwania ruchu i interakcji z klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych
OFERTA

WEB & UX

Bierzemy pod lupę Twój produkt lub usługę. Sugerujemy działania on-line przynoszące wymierne efekty. Opracowujemy profile userów i identyfikujemy ich potrzeby. Doradzamy co zrobić aby być widocznym w internecie. Wdrażamy rozwiązania cenione przez ich użytkowników.

GOOGLE ADS & SEO

Rozwijaj swoją firmę dzięki Google Ads. Daj o sobie znać klientom, którzy szukają firm takich jak Twoja w Mapach i wyszukiwarce Google. Płacisz tylko za wyniki, np. gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi stronę internetową lub zadzwoni do Twojej firmy.

CONTENT MARKETING

Pomagamy klientom w doborze wartościowych, oryginalnych i interesujących treści oraz materiałów, dopasowanych do potrzeb oraz oczekiwań userów. Wierzymy, że dobrze dobrany kontent jest kluczem do sukcesu.

FRONT-END & BACK-END DEVELOPMENT

Tworzymy zarówno proste moduły zintegrowane z systemami cms jak i złożone aplikacje bazodanowe. Programujemy rozwiązania front-end’owe tak aby interakcja z programem dostarczała jak najwięcej pozytywnych wrażeń. Dbamy o bezpieczeństwo przetwarzanych danych.

VISUAL DESIGN

Kształtujemy i poprawiamy user experience poprzez uwzględnienie wpływu ilustracji, fotografii, typografii, przestrzeni, układów i kolorów na użyteczność produktów i ich estetyczny wygląd.

PARTNERZY

Google Adwords
adobe creative
zenbox
mikrofonika

MASZ DLA NAS WYZWANIE?

     

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NUXEO.