logo nuxeo

User Experience

User Experience (UX) oznacza „doświadczenie użytkownika” podczas interakcji z konkretnym elementem, na przykład stroną internetową lub aplikacją. Pojęcie to ciągle zyskuje na popularności, głównie ze względu na coraz większą konkurencyjność w sieci. Użytkownicy w Internecie mają dostęp do różnych rozwiązań – istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybiorą to, które pod kątem UX będzie najwygodniejsze.

Projektowanie i audyt UX

Jednym z najbardziej przydatnych narzędzi, jakie możesz mieć w swoim arsenale UX, jest możliwość przeprowadzenia audytu UX (czasami nazywanego przeglądem UX). Jeśli witryna internetowa, aplikacja lub inny produkt cyfrowy klienta nie działa tak, jak kiedyś lub napotyka na problemy, audyt UX obejmie szereg kroków, które pomogą ustalić przyczynę.

Co najważniejsze, audyt UX dostarcza twardych danych, które wyjaśniają, dlaczego produkt napotyka problemy, i dostarcza praktycznych zaleceń, które wyeliminują problemy i poprawią komfort użytkowania.

Potrzebujesz audytu UX?

Zostaw kontakt, wrócimy ze szczegółową ofertą.

Potrzebujesz audytu UX?

Zostaw kontakt, wrócimy ze szczegółową ofertą.

     

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest NUXEO.