logo JCB

JCB jest jednym z trzech głównych producentów maszyn i osprzętów dla budownictwa na świecie. W gamie ponad 300 produktów znajdują się również rozwiązania dla rolnictwa, transportu materiałów, administracji publicznej i innych branż.

CONTENT MARKETING POZWALA NA:
CONTENT MARKETING POZWALA NA:

Od niemal dekady w okresie przedświątecznym znaczną część kreatywnego potencjału poświęcam produkcji tzw. christmas e-cards. Interaktywne animacje i proste gry są doskonałą formą budowania relacji z klientami oraz kreowania pozytywnego wizerunku marki.

WYZWANIE
WYZWANIE

Produkcja elektronicznej kartki świątecznej jest wyzwaniem czasochłonnym. Co roku staję przed dylematem jak zmieścić się w budżecie serwując klientowi nietuzinkowe rozwiązanie, trafiając celnie w atmosferę “Wesołych Świąt”.

ROZWIĄZANIE
ROZWIĄZANIE

Na przestrzeni lat produkcje ewoluowały od rozwiązań opartych na technologii flash do interaktywnych animacji wideo. Rokrocznie podnoszona jest poprzeczka, zarówno ta kreatywna jak i technologiczna. Dostarczam klientowi produkt oryginalny, ciekawy i wyróżniający się na tle statycznych obrazków wysyłanych drogą email.

ROZWIĄZANIE
ROZWIĄZANIE

MORE VIDEOS

Masz wyzwanie?