fotografia
Dobre zdjęcia same sprzedają

Fotografia produktowa to obecnie najpopularniejszy sposób pokazywania najważniejszych zalet i cech wszystkich przedmiotów wytwarzanych przez producentów i projektantów. Współczesny człowiek kupuje wszystko obrazem. Staramy się, aby był on atrakcyjny i dobrze wykonany.

Cote to delikatne półsłodkie i półwytrawne wino o intrygującym smaku i wyrafinowanym aromacie. Wytwarzane jest jedynie z najlepszej jakości składników w bułgarskich winnicach Slavyantsi, leżących w Dolinie Róż. Cote dostępne jest w trzech odmianach.

COTE butelka
COTE butelka

Do produkcji win LEA wykorzystane zostały starannie skomponowane mieszanki typów winogron, które do tej pory były kojarzone z winnicami Californii, Chile, czy Australii. W wyniku połączenia ich z gronami najbardziej popularnych europejskich szczepów, udało się uzyskać paletę zupełnie nowych, pełnych, aksamitnie delikatnych smaków, niespotykanych dotąd w winach bułgarskich.

To rodzina znanych i cenionych win regionalnych. Szeroka gama dostępnych smaków zaspokoi każdego miłośnika wykwintnych win. Wina Slavyantsi Estate wytwarzane są ze szlachetnych szczepów winogron uprawianych w Dolinie Sungurlare, leżącej w sercu Bułgarii, dzięki czemu charakteryzują się unikalnym smakiem i subtelnym aromatem.

COTE butelka
fotografia Ciociosan